Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34148
Stary 31.08.2010, 10:14
Zacznijmy od tego, że Brożek Piotr to przeciętny kopacz. Może grać na lewej pomocy, może również na lewej obronie. Ale prochu nie wymyśli. Jeśli idziemy w kierunku przewietrzenia składu, to 300k euro za takiego piłkarza jest wystarczające. Chcieliście Petrescu, zobaczcie co robi Rumun jak przychodzi do nowego klubu. Gdy ma władzę. 15 piłkarzy ląduje na aucie. Żeby zacząć prawdziwą pracę, trzeba mieć materiał. Maaskant również nie jest cudotwórcą, więc go potrzebuje.

Dodatkowo odnosze takie wrażenie, że niektórzy są już grą w Wiśle zmęczeni. Każdy człowiek potrzebuje w życiu zmnian. A Brożek, wygląda jakby był sfurstrowany grą tutaj. Nie wspomnę już, że przestał się rozwijać i zaczął cofać. Trzeba tych piłkarzy sprzedać i umożliwić im nowe wyzwania. W tym momencie męczą się oni, ale co ważniejsze, męczy się z nimi Wisła.
Odpowiedz cytując