Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34144
Stary 31.08.2010, 10:08
Pi. Brożek to mimo wszystko dobry grajek jak na polskie warunki. Dlatego moim zdaniem jest wart więcej niż 200-300 tyś euro. Wojciechowski zaś znany jest z szastania groszem, więc jakby chciał Brożka to by pewnie był skłonny zapłacić więcej. Dlatego moim zdaniem możliwe są przynajmniej dwa scenariusze:

1. Piotrek podpadł nowemu trenerowi i chcą się go po prostu pozbyć - bez względu na cenę.
2. Brożek nie chce siedzieć na ławie, sam chce odejść, bo w Polonii może grać i zarabiać więcej niż w Wiśle.

Niemniej pamiętaj Piotrze- w Polonii jest jedna gwiazda- jej prezes. Mocniej niż ona nie zabłyśniesz
Odpowiedz cytując