|
Senior Member
Offline
|
|
Żuczek napisał(a): 
|
Może to wszystko tak specjalnie jest zaplanowane ;-) Najpierw Skorża poszedł do Legii i mały sabotaż tam odstawia, teraz Piotrek narobi dziadostwa w Polonii. Jeszcze kogoś naszego trzeba Lechowi wcisnąć ;-)
|
Proponuje Wojciecha Ł.
|
|