|
A ja zakładam że to prawda, Wojciechowski wyczuł że z Wisły można dobrego zawodnika wyciągnąć za małe pieniądze. I troche mi szkoda Pieti, mimo że ostatnie jego wyniki są katastrofalne (imho głównie przez niego Karabach + ławka + forma). Wychodzę z założenia, że sternicy klubu wiedzą znacznie więcej i zrobią tak, żeby było lepiej dla Wisły.
|