Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34134
Stary 31.08.2010, 09:43
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Ja jednak kiedy to przeczytałem to o mało z krzesła nie spadłem. Domniemana kwota 300 tys. euro, ale z drugiej strony może to aż 300tys za bumelanta. Może zarząd z właścicielem faktycznie zrezygnowali z walki o mistrza w tym roku i budują zespół na przyszły
Skąd te wnioski o odpuszczaniu mistrzostwa?
Naprawdę wierzysz, że sfoszeni utratą wplywów, nieprzyzwyczajeni do ciężkiej pracy, i znani z swojego otwartego na innych podejścia do życia Brożkowie są warunkiem do zdobycia mistrzostwa?
Moim zdaniem jedyną szansą na jakiekolwiek wykorzystanie potencjału niektórych zawodników z starej drużyny jest wyraźny sygnał, że to już koniec piłkarskiego Monty Pythona w Wiśle.
Jeśli oddanie Piotrka zapewnia taki sygnał, i gwarantuje, że reszta zostawi głupie myśli o kombinowaniu, a zamiast tego weźmie sie do roboty albo zdecyduje się kontynuowac grę w innym klubie, to moim zdaniem Wojciechowskiemu można dopłacic te 300 tyś.
Odpowiedz cytując