|
Prawda jest i była taka że oba Brożki roz*********ją atmosfere w szatni.Pozwalał sobie na to złotousty sternik Legii,pozwalał sobie na to dziadzio Kasperczak.
Nadeszły czasy nowego trenera po którym na pierwszy rzut oka widac,że na takie zachowanie sobie nie pozwoli.Dla mnie mecz z Karabachem był doskonałą lekcją poglądową na temat jak to pan Brożek Piotr przeszedł obok spotkania,dając wyraźne symptomy tumiwisizmu i olewactwa.Zawodnik gra tam gdzie postawi go trener,a nie tak że ten ostatni bedzie strzelał na boisku focha.Dlatego wobec takiej postawy,mówię Brożkowi kategoryczne NIE,na gre w tej drużynie!
Inną sprawą jest kwota za którą Brożek może przejść do Polonii.Deko to urągające takiemu klubowi jak Wisła.Jednakże tak samo jak każdy kij ma dwa końce,tak samo próbuje sobie wyobrazić,jak serdecznie dosyć muszą mieć Brożka w klubie.Wychodzi z czysto matematycznej i zdroworozsądkowej kalkulacji,zakładając odejście Brożka i Diaza,że dyrektor sportowy szykuje transfery do Wisły last minute.Kolejni do odstrzału to Łobodziński,Jirsak,Kowalski.Tym panom już serdecznie dziękujemy.
Pozdrawiam
|