Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34122
Stary 31.08.2010, 08:14
Są tacy zawodnicy co machają rekami, burmuszą się na trenerów i pyskują w szatni. Pietia do takich zapewne należy czego dał juz kilka razy dowód. Piłkarz tez człowiek. Ten moment musiał nadejść i może to jest najlepszy moment na pożegnanie? Ale dobrze byłoby mieć jednak kogoś w zamian i to o przynajmniej trochę lepszych umiejętnościach. Ja bym pomyslał o wznowieniu rozów z Nikolą ale to zapewne kontrowersyjna wersja. Nam trzeba "zapierdalaczów" a nie machających rękami "sokołów".
Odpowiedz cytując