Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34117
Stary 31.08.2010, 07:17
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html A jak wczoraj napisalem co mysle o sprzedaniu Diaza to uslyszalem ze mamy Brozka. A jak nie bedzie Brozka to kto bedzie kopal po tamtej stronie? Akurat jestem zwolennikiem pożegnania Piotrusia calym sercem!!!Ale najpierw sie kupuje apotem sprzedaje., A nie odwrót....
Odpowiedz cytując