Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
TeeS88
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
34116
31.08.2010, 07:01
Tak, sprzedajmy wszystkich Polaków, a jak za rok przypadkiem awansujemy do LM lub LE, będziemy mieli problemy ze zgłoszeniem 8 naszych do pucharów.
TeeS88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TeeS88
Znajdź inne posty napisane przez TeeS88