Wyświetl pojedynczy post
TeeS88
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34116
Stary 31.08.2010, 07:01
Tak, sprzedajmy wszystkich Polaków, a jak za rok przypadkiem awansujemy do LM lub LE, będziemy mieli problemy ze zgłoszeniem 8 naszych do pucharów.
Odpowiedz cytując