Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14502
Stary 31.08.2010, 06:34
@yarow - majchrowski już dawno otwarcie powiedział, ze wszystkie takie imprezy będą organizowane na Cracovii. Jeśli coś będzie na Wiśle to będzie to z akcji samego klubu.

Aha czyli D zostaje jakie jest a na środku C zrobi się taką lożę dla starszych zasłużonych, którzy już nie dają rady w młynie, tak
Odpowiedz cytując