|
Lobo moze i gral przed przejsciem do Wisly, za to jega statystyka po tych 17 kolejkach brzmiala 0 bramek, 0 asyst i kilka akcji/strzalow, ktore pozwolily mu wystartowac w konkursie na najwieksza padake sezonu. Oczywiscie nie przeszkodzilo mu to otrzymywac powolan do kadry (nie ma to jak dobra selekcja Don Leoooo).
|