wolfy napisał(a):

|
Przecież on "gra" jak Lubinie. W chwili gdy go kupowaliśmy od Zagłębia przegrał już rywalizację o miejsce w składzie z Pawłowskim.
|
Droga administracjo, proponuję za wypisywanie bzdur i KŁAMSTW długie bany. Kolego Wolfy - oto ostatnie mecze Łobodzińskiego w Lubinie:
11 kolejka: 90 minut
12 kolejka: 90 minut
13: 90 minut
14: 90 minut
15: kontuzja
16: 22 minuty (powrót po kontuzji)
17: 90 minut
Nie ma co, Łobo ledwo się łapał.
To jest skandal, że można tak innych Forumowiczów wprowadzać w błąd.
Co ty chcesz wmówić? Kiedy kupowaliśmy Łobo był on Reprezentantem Polski, powoływanym na każdy mecz, podstawowym zawodnikiem Zagłębia. Zaraz przed transferem do Wisły Wojtek rozegrał ten oto mecz z Czechami:
http://www.youtube.com/watch?v=knXIU2hY_Wg , gdzie walnie przyczynił się do zwycięstwa strzelając bramkę i mając duży udział przy drugiej. Być może nie byłeś zwolennikiem tego transferu i okey- miałeś rację. Ale nie zaprzeczaj faktom- co więcej ty WYMYŚLASZ sobie wydarzenia, sytuacje do swoich tez. Czas chyba trochę przystopować.