Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34112
Stary 31.08.2010, 00:46
Piotrek za 200 tys Euro.

ja pitole ,naprawde jakis niesmaczny zart,ale ten artykul ktos po głebszych pisal.

nieiwerze ze za taka kwote nasi by go puscicli,zwlaszcza ze to zawodnik mogacy grac i w obronie i pomocy.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując