wolfy napisał(a):

|
Przecież on "gra" jak Lubinie. W chwili gdy go kupowaliśmy od Zagłębia przegrał już rywalizację o miejsce w składzie z Pawłowskim.
|
Lobo musi odrzucic Extazy ,Al Bundy mial swoje Wielkie Melony i tez nic wielkiego w zyciu nie osiagnał.