Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6948
Stary 31.08.2010, 00:19
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Przecież on "gra" jak Lubinie. W chwili gdy go kupowaliśmy od Zagłębia przegrał już rywalizację o miejsce w składzie z Pawłowskim.


Lobo musi odrzucic Extazy ,Al Bundy mial swoje Wielkie Melony i tez nic wielkiego w zyciu nie osiagnał.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując