|
nie rozumiem nad czym takie rozkminy ? przed nami jeszcze Pasy bo to starszy klub chyba nikt nie zaprzeczy a u nas na forum spekulacje , dociekanie ..zostawcie to Cracovi bo to oni straca prymat naj a nie my .Wydaje mi sie czy 2 czy 3 w Polsce to jakas duza roznica nie jest a to ze zaprosili nas a nie sasiadke za Błoń to powod do pozytywnego myslenia. Oby wiecej takich zaproszen !
|