Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 31.08.2010, 00:04
nie rozumiem nad czym takie rozkminy ? przed nami jeszcze Pasy bo to starszy klub chyba nikt nie zaprzeczy a u nas na forum spekulacje , dociekanie ..zostawcie to Cracovi bo to oni straca prymat naj a nie my .Wydaje mi sie czy 2 czy 3 w Polsce to jakas duza roznica nie jest a to ze zaprosili nas a nie sasiadke za Błoń to powod do pozytywnego myslenia. Oby wiecej takich zaproszen !
.....
Odpowiedz cytując