JrQ- napisał(a):

|
Co do tej niby oferty od Polonii, trzeba korzystać z tego, że JW rzuca kasą na prawo i lewo i sprzedać Piotrka, swoją drogą ciekawe, czy to prawda...
|
Wybór jest taki: albo Diaz za 1,5 mln E albo Brozio pewnie gdzieś za 1 mln, bo obu na pewno nie sprzedamy