Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34106
Stary 30.08.2010, 22:59
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Co do tej niby oferty od Polonii, trzeba korzystać z tego, że JW rzuca kasą na prawo i lewo i sprzedać Piotrka, swoją drogą ciekawe, czy to prawda...
Wybór jest taki: albo Diaz za 1,5 mln E albo Brozio pewnie gdzieś za 1 mln, bo obu na pewno nie sprzedamy
Odpowiedz cytując