Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2627
Stary 30.08.2010, 21:17
Toż to "piękny 20-letni" Marek Hłasko z Krzysztofem Komedą.
Hłasko cośtam kręcił z Agnieszką Osiecką, a Komeda pisał muzykę do filmów Polańskiego.
Komeda zmarł na krwiaka mózgu, którego nabawił się wracając z Hłaską po pijaku do domu (Hłasko zepchnął go ze skarpy).
A film,,, "Dziecko Rosemary"

ps. oddaję zagadkę
Ostatnio edytowane przez Tiramisu : 30.08.2010 o godz. 21:44.
"Nawet jeśli serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem za Wisłę,,,"
Odpowiedz cytując