|
Toż to "piękny 20-letni" Marek Hłasko z Krzysztofem Komedą.
Hłasko cośtam kręcił z Agnieszką Osiecką, a Komeda pisał muzykę do filmów Polańskiego.
Komeda zmarł na krwiaka mózgu, którego nabawił się wracając z Hłaską po pijaku do domu (Hłasko zepchnął go ze skarpy).
A film,,, "Dziecko Rosemary"
ps. oddaję zagadkę
Ostatnio edytowane przez Tiramisu : 30.08.2010 o godz. 21:44.
"Nawet jeśli serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem za Wisłę,,,"
|