Watts napisał(a):

Jaka ? Moja przygoda z radiem to głównie bezsenne noce i jestem wręcz zażenowany, że najciekawsze (jak dla mnie) audycje puszczane są o nieludzkich porach. Kiedyś bodaj o 3 w nocy trafiłem na 'Sensacje XX wieku' czytane przez Wołoszańskiego, nie mówiąc już o innych historycznych programach.
|
Były na Radiu Zet o 2 w nocy dokladnie

bylem w woju wtedy i na nockach zawsze sie czekalo na sensacje

na Pebie sa wszystkie audycje do pobrania. A co do stacji to od 6 rano rmf fm, pozniej to roznie Eska Rock albo akademickie radio centrum(