Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
blue.white.red
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3016
Stary 30.08.2010, 20:12
dzieki ewcia za odpowiedz, szkoda ze o tym nie wiedzialem wczesniej bo napewno bym tak tego nie zostawil, bo ze mna za bramami zostalo jeszcze kilka osob ktore tez chcialy kupic wejsciówki ale panie kasjerki sciemnily cos ze juz nie ma biletow, spakowaly sie i poszly, karygodne...
Odpowiedz cytując