|
dzieki ewcia za odpowiedz, szkoda ze o tym nie wiedzialem wczesniej bo napewno bym tak tego nie zostawil, bo ze mna za bramami zostalo jeszcze kilka osob ktore tez chcialy kupic wejsciówki ale panie kasjerki sciemnily cos ze juz nie ma biletow, spakowaly sie i poszly, karygodne...
|