|
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: kątownia
Offline
|
#13

30.08.2010, 19:42
|
Mareq napisał(a): 
Radio Kraków
,,Nocny Szlak''
To była zdecydowanie moja ulubiona audycja radiowa , ale to już niestety melodia przeszłości.
Generalnie jak już słucham jakiegoś radia(a raczej rzadko mi się to obecnie zdarza) , to jest to wyżej wspomniana rozgłośnia.
|
i ten jazz o 4 nad ranem 
|
|