Wyświetl pojedynczy post
Maciejj
Senior Member
 
Od: 11.2004
Skąd: kątownia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 30.08.2010, 19:42
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Radio Kraków

,,Nocny Szlak''

To była zdecydowanie moja ulubiona audycja radiowa , ale to już niestety melodia przeszłości.

Generalnie jak już słucham jakiegoś radia(a raczej rzadko mi się to obecnie zdarza) , to jest to wyżej wspomniana rozgłośnia.

i ten jazz o 4 nad ranem
Odpowiedz cytując