Wyświetl pojedynczy post
voy2s
Member
 
Od: 04.2004
Skąd: N 40*01' E 20*12'

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14497
Stary 30.08.2010, 17:24
kot napisał(a):Wyświetl post
Z czym oszukać ?...
Kot mamy stadion za pół miliarda i chyba można oczekiwać, że za taką kwotę dostanie się pełnowartościowy towar co?
Sprawa kołowrotów - jak się nie sprawdzą to cośtam cośtam. Zajebiście, jeżeli 10tys ludzi będzie się gniotło 2h aby wejść na trybunę to zastanowimy się co z tym fantem zrobić, może dostawimy a może nie. Stadion za pół miliarda i XXI wiek - to powinno być tak zorganizowane, że stadion się zapełnia i pustoszeje w 25 min.

Skyboxy - Wszystko fajnie tylko wysokości barierek itp określają przepisy. Uważasz, że widok na który się powołujesz jest wart wydania kilkudziesięciu tysięcy złotych za sezon? Nawet linii bocznej nie widać. Jak ktoś będzie miał mniej niż 1,7 to ma oglądać mecz na stojąco? A co do prywatności - jeżeli ktoś będzie chciał prywatności to będzie oglądał mecz ze środka skyboxa a na naszym stadionie nie wiadomo czy to będzie wykonalne.

"Sprawa betonu ...za sprawą opozycji Majchra trafi do wyjaśnienia..." no super. To jak tylko opozycja Majchra wyjaśni, że powinien być inny beton a stadion powinien prezentować się lepiej to od razu się lepiej poczuję.

"Parkingi podziemne najszybciej jak to możliwe" - chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Stadion ma rok opóźnienia, kosztował grube pieniądze i powstał bubel, Kraków jest jedynym z najbardziej zadłużonych miast w Polsce, przez kryzys jest mniej pieniążków w kasie, siadła turystyka, miasto nie ma kasy nawet na telebimy a Ty z podziemnymi parkingami wyjeżdżasz. Żeby to jeszcze była lokalizacja gdzie te parkingi mogłyby na siebie zarabiać, a tak to jedynie na czas meczów więc na zewnętrznego inwestora prędko bym nie liczył. Może do 2015 wbiją łopatę.

PS. tak na marginesie, jako że zacytowałeś moją wypowiedź to wbrew temu iż napisałeś jako do 1q2, odbieram iż Twoja wypowiedź była zaadresowana do mnie.
Część wad pominąłem bo po co się powtarzać nad nieistotnymi (w moim mniemaniu) kwestiami.

Odnośnie zaangażowania się poszczególnych osób - pisanie na forum to też swego rodzaju działanie i zaangażowanie. Nie każdy ma czas lub możliwości aby bardziej się zaangażować. Natomiast co się komu podoba a co nie i jakie ma zdanie na poszczególne tematy każdy ma prawo powiedzieć, co niniejszym wiele osób tu czyni. Dzięki temu można wysnuć odpowiednie wnioski i dzięki temu jest "dokumentacja" na wieeeele stron jaki to w Krakowie powstał bubel za pińcetbaniek.
Odpowiedz cytując