Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34088
Stary 30.08.2010, 17:17
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
no jasne, sprzedajmy Diaza, nie mówiąc o tym, że te Twoje 1,5 bańki to nikt nie zapłaci tyle

w końcu w ME biegają same wielkie talenty, bo ciężko przegrać 4;0 z rezerwami Bytomia

można też przesunąć Clebera albo Bunoze na lewą obronę, a do środka wskoczy sam Paweł Brożek
przecież mamy aż nadmiar bogactwa na tej pozycji



dobrze, że szkoła się zaczyna
skoro nikt nie zapłaci 1.5 to nie odejdzie, wiec dalsze Twoje dywagacje są bezcelowe.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując