Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline
#
34088
30.08.2010, 17:17
sevenheaven
napisał(a):
no jasne, sprzedajmy Diaza, nie mówiąc o tym, że te Twoje 1,5 bańki to nikt nie zapłaci tyle
w końcu w ME biegają same wielkie talenty, bo ciężko przegrać 4;0 z rezerwami Bytomia
można też przesunąć Clebera albo Bunoze na lewą obronę, a do środka wskoczy sam Paweł Brożek
przecież mamy aż nadmiar bogactwa na tej pozycji
dobrze, że szkoła się zaczyna
skoro nikt nie zapłaci 1.5 to nie odejdzie, wiec dalsze Twoje dywagacje są bezcelowe.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
szprotson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szprotson
Znajdź inne posty napisane przez szprotson