Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
mercury
Member
Od: 02.2009
Offline
#
17951
30.08.2010, 16:54
kubawislak
napisał(a):
Ma ktoś z was ten monitor? Co o nim sądzicie, bo widzę, że na poprzedniej aukcji poszedł jak świeże bułeczki.
http://allegro.pl/sklep-samsung-moni...196977647.html
moj brat ma, monitor jest kozacki, mozesz smialo brac
mercury
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mercury
Znajdź inne posty napisane przez mercury