Wyświetl pojedynczy post
mercury
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17951
Stary 30.08.2010, 16:54
kubawislak napisał(a):Wyświetl post
Ma ktoś z was ten monitor? Co o nim sądzicie, bo widzę, że na poprzedniej aukcji poszedł jak świeże bułeczki.
http://allegro.pl/sklep-samsung-moni...196977647.html
moj brat ma, monitor jest kozacki, mozesz smialo brac
Odpowiedz cytując