szprotson napisał(a):

no tak, masz racje.
Cały czas zapominam że nasza drużyna z ME, to farsa.
Ale jakby nie było, zawsze istnieje jakieś rozwiązanie.
|
Tam trzeba zrobić rewolucję... nie wiem czy zacząłbym od wywalenia połowy składu czy wywalania Kulawika... pierwszy jego sezon pracy można uznać za stracony bo jak sam powiedział koncentrował się
nie na promowaniu zawodników do pierwszej drużyny lecz na wygraniu tych rozgrywek co było dla mnie ogromnym skandalem.
Co do Diaza to należy podjąć szybką decyzje przedłużamy kontrakt albo go sprzedajemy.