Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34085
Stary 30.08.2010, 14:20
szprotson napisał(a):Wyświetl post
no tak, masz racje.

Cały czas zapominam że nasza drużyna z ME, to farsa.

Ale jakby nie było, zawsze istnieje jakieś rozwiązanie.
Tam trzeba zrobić rewolucję... nie wiem czy zacząłbym od wywalenia połowy składu czy wywalania Kulawika... pierwszy jego sezon pracy można uznać za stracony bo jak sam powiedział koncentrował się nie na promowaniu zawodników do pierwszej drużyny lecz na wygraniu tych rozgrywek co było dla mnie ogromnym skandalem.

Co do Diaza to należy podjąć szybką decyzje przedłużamy kontrakt albo go sprzedajemy.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 30.08.2010 o godz. 14:25.
Odpowiedz cytując