Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
6940
30.08.2010, 13:29
AYALA
napisał(a):
Łobo kontuzjowany.Niedobrze liczyłem że Maaskant trafi do niego i będzie grał jak kiedyś w Lubinie
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html
Nie wiem skąd się biorą jakieś takie śmieszne opinie, że Łobodzinski grał kiedyś dobrze w Lubinie. Chłopak kopnął kilka razy prosto piłkę i media w szczególności canal +wylansowały go na gwiazdę.
westersyl