Wyświetl pojedynczy post
Marcinklon
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34078
Stary 30.08.2010, 13:05
Junior trzyma poziom cały sezon bez super lepszych i super gorszych gier, nie odstawia nogi nigdy można powiedzieć że w tańcu się nie p***doli jak by każdy w zespole miał takie podejście jak on to by było pięknie.

Chaotyczne zagrania i nie skuteczne dryblingi przeplata pewnością w odbiorze i skutecznym koszeniem w stylu Clebera.

Żeby go tylko jakaś paskudna kontuzja nie pogrążyła.

Szkoda go będzie jak odejdzie teraz ale lepiej go teraz sprzedać bo chętnych nie braknie jak zostanie z kartą w ręce zwłaszcza że jest uniwersalnym graczem.
Ohghnom wasz jeśli wy przyjdziecie do Izraela byliście mordowane wy uważacie w aeroporcie my fiksujemy
Odpowiedz cytując