|
Junior trzyma poziom cały sezon bez super lepszych i super gorszych gier, nie odstawia nogi nigdy można powiedzieć że w tańcu się nie p***doli jak by każdy w zespole miał takie podejście jak on to by było pięknie.
Chaotyczne zagrania i nie skuteczne dryblingi przeplata pewnością w odbiorze i skutecznym koszeniem w stylu Clebera.
Żeby go tylko jakaś paskudna kontuzja nie pogrążyła.
Szkoda go będzie jak odejdzie teraz ale lepiej go teraz sprzedać bo chętnych nie braknie jak zostanie z kartą w ręce zwłaszcza że jest uniwersalnym graczem.
Ohghnom wasz jeśli wy przyjdziecie do Izraela byliście mordowane wy uważacie w aeroporcie my fiksujemy
|