Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1219
Stary 30.08.2010, 12:56
mcovalski napisał(a):Wyświetl post
Super że w Polsce jest domniemanie niewinności i nie wyrokuje się przed niezawisłymi sądami. Generalnie to mu nawet żadnych zarzutów nie przedstawił a już zaczynacie świńskie i chamskie podjazdy.
CO to ....a znaczy jest " pod lupą"
Wiesz, one są takie niezawisłe ale tylko z nazwy. Wtedy kiedy trzeba dowalić zwykłemu szaraczkowi to daja pełna pulę, a jak ktos "znaczniejszy" to wtedy jest ..."pomroczność jasna".
Odpowiedz cytując