mcovalski napisał(a):

Super że w Polsce jest domniemanie niewinności i nie wyrokuje się przed niezawisłymi sądami. Generalnie to mu nawet żadnych zarzutów nie przedstawił a już zaczynacie świńskie i chamskie podjazdy.
CO to ....a znaczy jest " pod lupą"
|
Wiesz, one są takie niezawisłe ale tylko z nazwy. Wtedy kiedy trzeba dowalić zwykłemu szaraczkowi to daja pełna pulę, a jak ktos "znaczniejszy" to wtedy jest ..."pomroczność jasna".