Wyświetl pojedynczy post
iq1000
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34071
Stary 30.08.2010, 12:34
Tyle, że to nie Diaz, a któryś z ofensywnych pomocników ma odejść do jednego z klubów, które są obecnie w pierwszej piątce tabeli. Pewnie Łobo/Jirsak/Boguski/Piotr Brożek/Paweł Brożek do Bełchatowa/Jagi/Polonii. Oczywiście info od zbymaka.

P.S.
Zawodnik, któ odchodzi "psuje atmoserę", więc pewnie któryś z Brożków. A to Paweł przez cztery kolejki zagrał 68 minut... To tylko przypuszczenia
Ostatnio edytowane przez iq1000 : 30.08.2010 o godz. 12:39.
Odpowiedz cytując