Tyle, że to nie Diaz, a któryś z ofensywnych pomocników ma odejść do jednego z klubów, które są obecnie w pierwszej piątce tabeli. Pewnie Łobo/Jirsak/Boguski/Piotr Brożek/Paweł Brożek do Bełchatowa/Jagi/Polonii. Oczywiście info od zbymaka.
P.S.
Zawodnik, któ odchodzi "psuje atmoserę", więc pewnie któryś z Brożków. A to Paweł przez cztery kolejki zagrał 68 minut... To tylko przypuszczenia
