Wyświetl pojedynczy post
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34062
Stary 30.08.2010, 10:51
A niech sprzedają Diaza, Pjetia jakoś go zastąpi. Jakoś nie widzę Diaza jako zbawcy drużyny, a niezła kasa może być z jego transferu.
Odpowiedz cytując