Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1215
Stary 30.08.2010, 10:34
Wiedziałem, że Siejewicz to kolejna czarna owca już po meczu Legia - Zagłębie w 2007 roku. Cały mecz gwizdał równo pod zamówienie z góry, a niekórzy piłkarze, tfu ludzie niegodni noszenia koszulki Legii pomagali mu w tym.

http://www.youtube.com/watch?v=tPh_TIrICrA
Odpowiedz cytując