|
Swego czasu był pomysł w PZPN-ie, nie wiem czy jeszcze aktualny, że każdy sędzia chcący sędziowac w ekstraklasie musi złożyć oświadczenie, iż nigdy nie dopuścił się czynu korupcyjnego i podpisać weksel na kilkaset tysięcy złotych. Z tego co pamiętam to nikt nie chciał na to się zgodzić, bo dzisiaj oprócz zarzutów prokuratorskich mieliby konta pomniejszone o spore sumki.
|