Wyświetl pojedynczy post
sasiad11
Junior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Gorlice/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1214
Stary 30.08.2010, 10:27
Swego czasu był pomysł w PZPN-ie, nie wiem czy jeszcze aktualny, że każdy sędzia chcący sędziowac w ekstraklasie musi złożyć oświadczenie, iż nigdy nie dopuścił się czynu korupcyjnego i podpisać weksel na kilkaset tysięcy złotych. Z tego co pamiętam to nikt nie chciał na to się zgodzić, bo dzisiaj oprócz zarzutów prokuratorskich mieliby konta pomniejszone o spore sumki.
Odpowiedz cytując