anthony09 napisał(a):

|
Nie wiem ile razy to powtarzałem ale po prostu źle wykorzystujemy pieniądze, a mamy talent w lidze !! Kamil Grosicki do kupienia za mniej niż 1mln euro to jest wyprzedaż jak w MM! Ten chłopak ma 22 lata, za rok, dwa będzie z niego napęd rep. Polski! Kupujemy jakiegoś Paljicia a powinniśmy dać chociażby 800 tys. euro za Grosika. Chłopak sam wygrywa mecze Jagielloni
|
Grosicki jest szybki. To wszystko co można o nim powiedzieć, bo w piłkę to on grać nie potrafi, i nawet jeden fuksiany mecz z Lechem tego nie zmieni. Milion euro za takiego grajka to kosmiczne nieporozumienie. Faktycznie, okazja niczym z MM, gdzie w promocji najczęściej sprzedają produkty w normalnej cenie, tylko obok dają jakąś przekreśloną kwotę z kosmosu, że niby obniżka.
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"