|
Dzięki wszystkim za odpowiedz i pw. Właśnie szukam prywatnie bo z naszą służbą zdrowia to po 8 miesiącach od kontuzji czuje jakby mi kości 'za bardzo' na siebie nachodziły w stawie... Może prywatnie coś sie będzie dało z tym zrobić.
" Płoną perony, płynie krew,
To szlak Wiślackiej wiary,
Rzucamy wokół śmierci zew,
Łopoczą nam sztandary
Niech chwała Twoja wiecznie trwa,
Zwyciężaj Wisło ma, Zwyciężaj Wisło ma"
Nauczmy sie Roty! 
|