Cytat:
|
Panowie, spokojnie. Dopiero 4 kolejka za nami, a już stawiane są jakieś kategoryczne osądy, gdy do wygrania ligi potrzebne jest jakieś 65 punktów, a obecnie lider ma 10 oczek.
|
Poszedłbym nawet dalej. Między liderem a 14 drużyną w tabeli jest raptem 6 punktów różnicy, między drużynami z miejsc 5-14 jest 3 lub mniej punktów różnicy, w czołówce są Polonia która w zasadzie każdy kolejny mecz gra nieco słabiej od poprzedniego, Jaga która pozbywa się utalentowanego Grosickiego, Wisła która gra po prostu brzydko i GKS, który rozklepał nas koncertowo, ale który i tak moim zdaniem materiałem na MP nie jest.
Skoro do MP potrzeba jakichś 65-70 punktów, to do stracenia jest ich 20-25, czyli nie jest to moment na skreślanie nawet Cracovii ;]