|
"dawno nie widziałem takiego marudy", hehe, brzmi prawie jak optymista babrający się w g**nie i krzyczący "gdzieś tu musi być ten konik" ;p
zadałeś konkretne pytanie, dostałeś konkretną odpowiedź, do której się ustosunkować, zarzucając jej bliżej niesprecyzowaną niedorzeczność (faktycznie, takie zarzuty jak brak telebimów i parkingu to zupełna niedorzeczność, bo po co to komu) i jakieś zupełnie infantylny tekst o depresji.
Piszesz tez, że przy dopilnowaniu spraw przez klub i kibiców pewne rzeczy mają szansę ulec zmianie na plus - to kolejna wada naszego stadionu w porównaniu do stadionu Legii - tam zostało to załatwione bez potrzeby dopilnowywania spraw i naprawiania pierdylarda spieprzonych rzeczy. Ot, weszła ekipa, zbudowała, wyszła i jest.
1q2, dorzuciłbym brak zbiornika na deszczówkę oraz nieznany los kamienia zakupionego, którym miała być Reymana wyłożona.
Ostatnio edytowane przez Zbyychu : 30.08.2010 o godz. 03:04.
|