Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14483
Stary 30.08.2010, 02:10
kot napisał(a):Wyświetl post
Podaj mi, bardzo Cię proszę,jakiekolwiek inne wskaźniki, przemawiające na korzyść stadionu Legii a nie Wisły
Oprócz tego że nie ma tam 'chorych' rozwiązań, typu karetka przez okrąglak,17 metrów odległości od trybun,barierek ze złomu, najtańszych krzesełek,skyboxów z których nie widać meczu tak ze środka jak i z zewnątrz, braku telebimów,braku parkingów, obciętą liczbą kołowrotków,małą ilością kas, brakiem gastronomii,komicznym wprost zagospodarowaniem terenów przystadionowych(wszystko jak najtaniej i najchujowiej), obsraną elewacją, która niezależnie od gustu jest po prostu jedną wielką kpiną oraz opóźnieniami które spokojnie sięgną roku - to faktycznie nie ma innych wskaźników przemawiających na korzyść stadionu Legii a nie Wisły....a pewnie i jest ich więcej ale te co są wymieniałem z pamięci.
Odpowiedz cytując