Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2315
Stary 30.08.2010, 00:57
A ja myślę że żaden z nich 'na dniach' nie wyleci.Najwcześniej po rundzie.Tarasiewicz wydaje się być takim co może polecieć, jeśli Śląsk nadal będzie grał taką padakę.
A co do ligi/mistrza - jak na razie totalne bezkrólewie, każdy może wygrać z każdym.Tu też najprawdopodobniej to co się stanie w przerwie zimowej, będzie decydować o mistrzu - Już widać że ta żelazna trójka(Amica,Wisła,Legia)na dziś to nie ma czym straszyć
Mimo iż mamy najwięcej punktów to uważam że po rundzie będziemy za pozostałą dwójką.A Diskopolo...drużyna zagadka - walnięty właściciel może tak spowodować że lekko odskoczą jak i to że spuchną szybko.O parchy jestem spokojny, jak ktoś już kiedyś napisał - oni nawet uczciwie spaść nie potrafią.Z Górnikiem pierwsze 3 punkty niestety.
Odpowiedz cytując