Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2314
Stary 29.08.2010, 23:36
Panowie, spokojnie. Dopiero 4 kolejka za nami, a już stawiane są jakieś kategoryczne osądy, gdy do wygrania ligi potrzebne jest jakieś 65 punktów, a obecnie lider ma 10 oczek.

Można się za to zabawić w typowanie pierwszych roszad trenerskich.
Dla mnie na pierwszym miejscu jest Ulatowski, który prawdopodobnie wyleci po 5 kolejce jeśli Cracovia nie wygra z Górnikiem.
Zaszczytne drugie miejsce zajmuje Zieliński, który ma szansę skończyć swoją przygodę we Wronkach już po 6 kolejce ligowej.
W końcu trzecie miejsce, które przypada Skorży mającemu przed sobą dwa ciężki wyjazdy do Chorzowa i Lubina, które mogą być jego ostatnimi wyjazdami.
Odpowiedz cytując