leszekm_ napisał(a):

|
jaga z grosickim to wg mnie byłby jeden z głównych kandydatów na mistrza. bez grosickiego, który choćby dziś pokazał ile znaczy dla zespołu, będzie się TYLKO liczyć.
|
Moim zdaniem nie będzie się liczyć. Sam Franek nie da rady. On potrafi dograć super piłkę albo świetnie wykończyć normalną akcję. Nie da rady natomiast robić rajdów. Teraz ciężar gry spadnie na Burego, który pewnie skacowany jak zawsze. Grosicki dziś zrobił Jadze różnice z Lechem. Jeżeli ten transfer jest prawdą - Jaga traci gdzieś 30% wartości.