zloto napisał(a):

Bardziej ogólnikowo się nie dało 
Zresztą teraz potrzebujemy jednego, góra dwóch wzmocnień, bocznego obrońcy i jakiegoś przebojowego pomocnika.
|
Na jakimś pokemoniastym serwisie o Wiśle, czyli generalnie, ja też mogę podać, że Milinković jest w Wiśle, efekt ten sam
