buczo1985 napisał(a):

|
Że tak zapytam kto według Was (obiektywnie) z głównych potentatów ligi - Wisła, Legia, Lech gra największą kaszanę?
|
Legia,nie da się patrzeć na te podania w poprzek i w szerz boiska, które nic nie wnoszą. My chociaż jakieś sytuacje stwarzamy,a oni nic,zero. Nawet wrzutek nie mają. Nie prezentują soba dosłownie nic. A co do Amiki, oni zawsze byli przeciętni. Tylko w kluczowych momentach miewali szczęście,kupę szczęścia. A gdy tego nie ma,no cóż........