Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14479
Stary 29.08.2010, 21:08
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
Niby tak sie w sumie ostatnio mowi jakie to tempo nie jest przy budowie ale... (oprocz tempa, ktore jeszcze trudno okreslic, mysle ze wiecej bedzie jasne za 2 tyg...) od jakis 2 tyg to oni faktycznie duzo robia. W srodku w zachodniej praca jest 24h, a przy zewnetrznej czesci, coz tam w zasadzie zostalo tylko zamontowanie barierek i krzeselek od srodka, co wg nich maja zaczac w polowie wrzesnia, a troche tego mniej do zrobienia jest niz na wschodniej, i do tego z tylu zakryc gore (studia panoramiczne itp) i zalozyc szyby.. to za duzo roboty nie maja, a przed trybuna oczyscic plac i wylac asfalt to 2 tyg...

Patrzac na to w mecz z Legia wierze, ale chyba predzej przy Zachodniej niz Północnej... A to co ktos pisal o fuszerce, pewna osoba ktora wysoko stoi w Krakowie jak i Polsce w budownictwie, jak troche dowiedziala sie nt budowy jakosc itp, powiedziala ze w mniej niz 10 lat wschodnia zacznie sie sypac tak jak AB... mnie tu juz nic nie zdziwi..
dzisiaj montowana cały dzień właśnie te okna o ktorych piszesz ,szyby panoramiczne przyjechały z Niemiec ,zaknieta była ulica miedzy PARKIEM JORDANA stadionem i montowali
Odpowiedz cytując