Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17936
Stary 29.08.2010, 21:01
Miałem gadu-gadu na wersji chyba 8.0. Nie mogłem importować ani eksportować kontaktów ani na serwer ani do pliku. Myślałem, że ściągnięcie najnowszego (totalnie poj*banego) gg 10.0 naprawi problem, ale wciąż podczas próby "transportu" kontaktów gg crashuje. Jakiś pomysł co z tym zrobić?
Gdy zakładam moje konto od nowa to ściągają mi się tylko kontakty sprzed kilku miesięcy...
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując