Wyświetl pojedynczy post
Phelippo
Junior Member
 
Od: 04.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14476
Stary 29.08.2010, 19:54
http://www.facebook.com/home.php?fil...hrowski?ref=ts
Proponuję zaglądnąć i poczytać o Naszym Stadionie. Czytając to wszystko zaczynam się zastanawiać czy śmiać się czy płakać. Zadaję sobie pytanie ile jeszcze można oszukiwać obywateli, defraudując ich pieniądze na każdym kroku, co rusz przesuwać terminy oddania poszczególnych części stadionu i tak często składane obietnice. Kiedy wreszcie sprawą budowy stadionu i niewspólmiernymi kosztami jego budowy zainteresuje się prokuratura, czy może tak już jest ustalone że się nie zainteresuje? Proponuję poczytać o "naszym profesorze" i dołączyć do grupy. Chociaż w ten sposób możemy zaprotestować przeciwko prowadzeniu inwestycji przez "pana profesora" i pokazaniu ilu tak naprawdę Nas jest!
Odpowiedz cytując