Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6928
Stary 29.08.2010, 19:17
kot napisał(a):Wyświetl post
fascynujące jest jeszcze bardziej,co takiego widziałaś z za tej bramki innego, niż wszyscy w Polsce
Pięści zacisnął! Brawo bił! Nosz jak mógł? Na pal z nim!

Wybacz, ale czytając o niewiadomo jakiej radości bramkarza mam przed oczami gościa co najmniej tańczącego kujawiaka (krakowiaka?), podskakującego 3m w górę i biegającego po cały polu karnym ... jakby takie szoł odtawił to ok, rozumiem. No ale bez przesady ...
Odpowiedz cytując