kot napisał(a):

fascynujące jest jeszcze bardziej,co takiego widziałaś z za tej bramki innego, niż wszyscy w Polsce
|
Pięści zacisnął! Brawo bił! Nosz jak mógł? Na pal z nim!
Wybacz, ale czytając o niewiadomo jakiej radości bramkarza mam przed oczami gościa co najmniej tańczącego kujawiaka (krakowiaka?), podskakującego 3m w górę i biegającego po cały polu karnym ... jakby takie szoł odtawił to ok, rozumiem. No ale bez przesady ...