Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bialix
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2259
Stary 29.08.2010, 18:54
Arboleda z tego co zrozumiałem darł się "Uważaj! Uważaj! <słowo niezrozumiałe> ma do mnie pretensje"
Ale zamiast iść do szatni oparł się o reklamy i się gapił, podobnie jak ten kierownik Lecha, którego sędzia wypieprzył na trybuny
Odpowiedz cytując