Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2258
Stary 29.08.2010, 18:49
Seb@. napisał(a):Wyświetl post
Dla szukajacych dziury w calym przy czerwonej kartce dla Arboledy, ile to fauli musial ow popelnic zeby doczekac sie w koncu czerwieni ? Ano piec gdzie w pierwszej polowie dwu krotnie z tylu wchodzil w nogi Frankowskiego. Czym roznil se pierwszy faul od drugiego, ano tym ze przy drugim faulu Arboleda juz mial zoltko. Ile fauli mial Kescelan? dwa poczym zostal zmieniony. Ja nie rozumiem czemu mozna bylo poblazac Arboledzie a Kescelanowi juz nie, kazda sytlacje mozna zinterpretowac po swojemu. Najlepsze jednak byly jeki komentatorow odnosnie kartek , ostatni sprawiedliwi...
Ta, plus to doliczone pięć minut. Jeśli się nie mylę, to ten sam sędzia, który nie podyktował karnego za faul za Riosie z Ruchem. Pan z Płocka powoli zaczyna być kolejnym ulubieńcem kibiców Wisły...
Odpowiedz cytując