Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14471
Stary 29.08.2010, 18:34
TeeS88 napisał(a):Wyświetl post
Nie jest to dla mnie nowością ale to jest chore.
Dla mnie również. Wolałbym już stadion bez tego całego większego zaplecza wzamian za obiekt wykonany w 100% bez takiej fuszerki...

Wstyd, skandal...
Odpowiedz cytując