Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2246
Stary 29.08.2010, 18:05
Jaga póki co najsilniejszy zespół w lidze i zapewne dzięki wczesnemu meczu z nami (my się z kolan do meczu z nimi raczej nie pozbieramy) będą liderem po jesieni. Dwa dobre transfery uzupełniające w zimie i na wiosnę będą piekielnie mocni. Póki co Jaga obecnie rządzi.
Odpowiedz cytując