Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 29.08.2010, 17:59
Ten mecz to będzie wielki test dla naszych piłkarzy.Dobrze byłoby przede wszystkim dokonać zmiany na bramce Pawełek bronił trochę nie pewnie słabo spisał się również Jirsak, który zaliczył trochę strat na jego miejsce widziałbym Gargułe natomiast na pozycji defensywnego pomocnika widziałbym Wilka, który w meczu z Polonią dał dobrą zmianę Sobolewski nie jest w najlepszej formię. W składzie widzę też Kirma, który mógłby zastąpić w mojej ocenie nie najlepszego Paljicia.
Czyli skład moim zdaniem powinien prezentować się następująco

Jovanić - Czikosz, Cleber, Bunoza, Diaz(Piotr Brożek) - Kirm, Wilk, Garguła - Małecki, Żurawski, Rios.
Odpowiedz cytując